ŽIADOSTI O KNIHY POSIELAŤ NA E-MAIL:
lomd2@azet.sk

*články na tomto blogu môžu obsahovať deťom neprístupné knihy či iné materiály*


J.R. Ward - BČD - Milenec z temnôt

4. ledna 2013 v 22:39 | Alice
Názov: Milenec z temnôt
Originálny názov: Dark Lover
Autor: J.R. Ward
Žáner: Fantasy/Love story
Jazyk: český
Súbor: PDF
Veľkosť: 1 587 kb
Typ: séria
Kniha: Prvá

O knihe: Úvodný román slávneho cyklu predstavuje tajné bratstvo šiestich upírskych bojovníkov, ochrancov rodu. Tí pod rúškom noci vedú nekonečnú a neúprosnú vojnu s odvekými nepriateľmi o svoje územia v Caldwell. Najkrvilačnejším z upírov je vodca bratstva, Wrath, ktorý túži odplatiť vraždu svojich rodičov. Avšak keď jeden z jeho najstatočnejších bojovníkov padne a zanechá po sebe svoju dcéru, polovičnú upírku Beth, musí za ňu Wrath vziať zodpovednosť. Zavedie ju do sveta neživých, o ktorom doteraz nemala ani tušenie, do sveta zmyselnosti, o ktorej sa jej nezdalo ani v najdivokejších snoch.

Osobný názor: Nuž, osobne si myslím, že je fakt božská. Predtým, ako som začala čítať BČD, čítala som mnoho kníh o upíroch ako Twilight ságu, Školu noci... ale toto je fakt iný kaliber, nehovoriac o tom, že takmer slepí Wrath je najúžasnejšia postava z celej série. Môžte sa tešiť na vzrušujúze erotické scény, na napätie, tesáky, ale hlavne na veľmi polonahých sexy mužov.


Ukážka:
Wrath se nasoukal do saka od Brooks Brothers. Škrtilo ho v ramenou, ale to ho nepřekvapilo. Dotyčná firma zřejmě větší konfekční velikost nevyrábí, a mimo to nechal výběr na Fritzovi.
Ale i kdyby mu sako ušili na míru, stejně by si připadal sešněrovaný. V koženém ohozu a se zbraněmi se cítí mnohem pohodlněji než v tomhle nesmyslu z… Jak to říkal Fritz? Z česané vlny. Vešel do koupelny a zamžoural do zrcadla. Oděv je černý. Stejně tak košile. Víc nevidí.
Prokristapána! Nejspíš vypadá jako zatracený právník. Svlékl sako a položil ho na mramorový pult. Netrpělivě si stáhl vlasy a upevnil je proužkem kůže. Kde sakra vězí Fritz? Komorník odjel pro Beth bezmála před hodinou. Už dávno měli být zpátky, ale dům nad jeho hlavou se zdá prázdný. Věděl, že by byl roztěkaný, i kdyby od Fritzova odchodu uplynuly pouhé dvě minuty. Nemůže se Beth dočkat, touží po ní a nedokáže se na nic soustředit. Myslí jen na to, jak zaboří obličej do jejích provoněných vlasů a penis hluboko do jejího lůna…

Bože, ty zvuky, které jí při milování unikají z úst… Znovu se zadíval na svůj obraz. A znovu si oblékl sako. Sex není všechno. Chce se k ní chovat s úctou, ne ji jen odvléct do postele. Chce s ní dělat i jiné věci. Společně se najíst, povídat si. Chce jí poskytnout to, po čem touží všechny ženy: něžnou, láskyplnou péči. Vyzkoušel úsměv. Rozšířil ho. Měl pocit, jako by se mu měly roztrhnout tváře. Tak jo. Fajn. Na billboardy se nejspíš nehodí. Ale trochu romantiky snad zvládne. Nebo ne…?
Promnul si sanice. Až na to, že nemá o romantice ani ponětí. Najednou si připadal jako idiot. Ještě hůř. Ten nový oblek ho obnažil a to, co spatřil, ho nepříjemně překvapilo. Mění se kvůli ženě, a sice z jediného důvodu: aby jí udělal radost. Bude ho to svazovat při práci, prolétlo mu myslí. Právě proto ji neměl označit, proto neměl připustit, aby se mu dostala pod kůži. Už kdoví pokolikáté si připomněl, že až bude mít Beth proměnu za sebou, skoncuje to s ní. Povede stejný život jako dřív. A ona… Bože, proč má z ničeho nic pocit, jako by utrpěl čistý průstřel prsou?
"Haló, Wrathe?" Ložnicí zaburácel Tohrmentův hlas. Kamarádův zvučný baryton uvítal s úlevou. Díky němu
e snesl zpátky na zem. Vešel do ložnice, ale když jeho bratr obdivně zahvízdal, zamračil se.
"Copak to tu máme?" prohlásil Tohr a obešel ho kolem dokola.
"Kousni si."
"Ne, díky. Dám přednost ženě." Tohr se zasmál. "Musím uznat, že ses jaksepatří vyfešákoval."
Wrath založil paže na prsou, ale sako se tak napnulo, že dostal strach, aby nepovolilo ve švech. Pro jistotu spustil paže podél těla.
"Proč jsi přišel?"
"Volal jsem ti na mobil, ale ty ses nehlásil. Říkal jsi, že sem máme v noci všichni přijít. Kdy?"
"Do jedné mám jiný program."
"Takže v jednu?" podotkl Tohr líně. Wrath dal ruce v bok. Tělem se mu šířil nepříjemný pocit, jako by se mu někdo vloupal do domu a nepozorovaně se přikradl až k němu. Všechno je špatně. Tyhle zatracený hadry. Zatracená večeře. Schůzka s Beth. Ale na to, aby ji odvolal, už je pozdě.
"O půlnoci," řekl.
"Vyřídím ostatním, aby přišli včas." Zdálo se mu, že se Tohr malinko zubí, ale z jeho hlasu to patrné nebylo. V místnosti se rozhostilo ticho.
"Hej, Wrathe?"
"Co je?"
"Je tak krásná, jak si ji představuješ. Jen mě napadlo, že bys to měl vědět."
Kdyby to řekl kterýkoli jiný člen Bratrstva, dostal by pěstí. Ale Wrathovi se rozbouřila krev i přesto, že jde o Tohra. Nestojí o to, aby mu někdo připomínal, jak je neodolatelná. Nutí ho to myslet na partnera, kterého jí musí po proměně najít.
"Naznačuješ tím něco, nebo si jen pouštíš hubu na špacír?"
Otázka nevyžadovala žádnou reakci, ale Tohr měl zřejmě ještě něco na srdci. "Jsi z ní vedle." Jestli by nebylo lepší, kdyby mě místo téhle odpovědi poslal do háje, pomyslel si Wrath.
Tohr si nedal pokoj. "A mně se zdá, že ona je vedle z tebe."
Bezva. Hned je mu líp. Jako by to mělo být varování, aby jí nezlomil srdce. Ten nápad s večeří a schůzkou byl hodně špatný. Jak si myslí, že to po těch namlouvacích manévrech bude pokračovat?


Obal:
originál
český
Nevhodné pre deti do 18 rokov


~Alice~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama